Vyšli jedinečné ilustrované Kódy

on . Posted in Zaujímavosti

Po úspechu kníh Kód 9, Kód 1 a Kód 7 sa na knižný trh dostalo ich súborné ilustrované vydanie. Vďaka fotografiám, mapám, poznámkam, komentárom a vysvetlivkám sa môžete stať účastníkmi autorovho putovania a nahliadnuť do krajín, kde sa príbehy Kódov zrodili. Navštívite atraktívne prostredie Číny, Tibetu, Nepálu, Indie, Kašmíru, Vatikánu, Bhutánu, Sikkimu, Jeruzalema či Betlehema.

„Rozhodnutie vydať takéto ilustrované Kódy v jednej knihe vzniklo na základe množstva námetov a otázok čitateľov na besedách,“ prezrádza Jozef Banáš. Spolu sa z týchto troch kníh predalo vyše 100.000 výtlačkov a ich čitatelia sa často pýtali, ako to vyzerá v tej  ktorej krajine, akí sú tam ľudia ap. 

Jednoducho, chceli zažiť tieto jedinečné príbehy tak trošku na vlastnej koži.

A tak vznikla takmer 1000-stranová kniha, v ktorej nájdete všetky 3 Kódy a množstvo ilustrácií a fotografií. Takáto nádherná slovenská kniha tu už dlho nebola.

Môžete si v nej zalistovať na špeciálnej stránke www.jozefbanas.sk/kody.


 

Alebo si pozrite VIDEO listovačku:

 

Ilustrované Kódy si môžete objednať dokonca s podpisom autora iba na stránke LuxusnaKniznica.sk.
Pôvodná cena je 69€, no tam ju získate iba za 55€, takže ušetríte skvelých štrnásť eur.

Kódy 9 1 7 sú ideálnym darčekom pod stromček k blížiacim sa Vianociam. Pre firemných  partnerov, známych, priateľov...jednoducho ľudí, na ktorým vám záleží a ktorým chcete posunúť jedinečné príbehy o láske, šťastí a hľadaní pravdy.

Jozef Banáš prináša v Kódoch svoju životnú filozofiu, že všetko sa riadi zákonom rovnováhy. Rovnováhu medzi mužom a ženou hľadá v Kóde 9, medzi duchom a hmotou v Kóde 1 a medzi dobrom a zlom v Kóde 7.

Kód 9 je však predovšetkým o tom, ako milovať, Kód 1 o tom, ako byť dobrým človekom, a Kód 7 o tom, ako byť šťastným. Autor verí, že popri dobrodružstve budú jeho texty aj motivačným čítaním, ktoré zmení váš pohľad na život.

Objednajte si Kódy 9 1 7 v špeciálnej ilustrovanej verzii.

Copyright © 2012 Jozef Banáš   |   Tvorba-webov.sk