Otvorene o slovensko-českých vzťahoch, politike, knihách aj cestovaní

on . Posted in Zaujímavosti

"Slováci majú v sebe šmrnc a šarm, sú galantnejší ako Česi. A to nehovorím len ja,“ povedala počas bratislavskej talkšou Na kus reči Irena Fuchsova a takto pri téme česko-slovenské vzťahy zložila poklonu slovenským mužom.

Určite myslela aj Jožka Banáša, moderátora talkšou. Ten si Irenku pozval, aby pokrstili svoju spoločnú knihu Slovensko – české hovory.
Irena Fuchsová ako mimoriadne populárna česká spisovateľka, ktorá už skoro 50 rokov našepkáva známym tváram na  divadelných doskách.
Jozef Banáš ako jeden z najpredávanejších a najobľúbenejších slovenských spisovateľov, ktorého knihy s úspechom vychádzajú nielen na Slovensku, ale aj v ďalších krajinách.

Ak si chcete prečítať viac o krste knihy, kliknite si na článok

I. FUCHSOVÁ: Vďaka obrne som bola vnímavá už ako dieťa.

A ak chcete zažiť atmosféru talkšou takmer NAŽIVO, stačí si uvariť kávičku alebo čaj, pohodlne sa usadiť a spustiť si VIDEO. Nájdete ho nižšie.

Teraz zopár fotiek z krstu a vydareného večera. Počas ktorého vystúpila aj skvelá "Harmonikárka spod Filipky", český ženský Nohavica, Ivetka Labojová.

Jozef Banáš s Irenkou Fuchsovou počas skvelého Na kus reči:

 

Krst knihy Slovensko – české hovory soľou. Zľava - Ivetka Labojová, Irenka Fuchsová, Jozef Banáš a Bronislaw Ondraszek, vydavateľ a publicista.


 

Jozef Banáš  so spisovateľkou Irenkou Fuchsovou a harmonikárkou Ivetkou Labojovou.


 

A teraz už to sľúbené VIDEO
z talkšou Jozefa Banáša Na kus reči:

 

 

Copyright © 2012 Jozef Banáš   |   Tvorba-webov.sk