Besedy Jožka Banáša počas leta...

on . Posted in Zaujímavosti

...nebudú.

Niežeby sa s vami Jozef Banáš nechcel stretnúť – práve naopak. Miluje diskusie s vami. Neraz sú to stretnutia, ktoré ho dokážu inšpirovať, potešiť, nakopnúť do ďalšej práce a je neuveriteľne rád, ak vidí, že jeho písanie má zmysel.
Napriek tomu besedy nebudú.

 

V týchto mesiacoch totiž finišujú práce na románe Kód 7 a kto ste už boli pri vydávaní knihy viete, koľko je za tým roboty. Úpravy, overovanie, čistenie, krátenie, dopĺňanie atď., aby sa kniha dobre čítala, neboli v nej žiadne chyby a aby ste pri nej strávili napokon pekné chvíle. 

Už teraz vám môžeme oznámiť, že Kód 7 bude pre vydavateľstvo Ikar kľúčový a jeden z najdôležitejších titulov jesene. Vyjde 27.septembra a predpokladaná cena bude 12,90€. Ak zostanete s nami a budete nás sledovať, určite ho kúpite aj so zľavou:-)

Takže späť k besedám, ktoré naozaj viac - menej nebudú.
„Mám za sebou Kolárovo, najbližšie pôjdem do nápravného ústavu v Novej Dubnici 22. júna (spolu s Adelkou), do kúpeľov Lúčky 23.júna a 13.augusta budem v kúpeľoch Brusno,“ približuje všetky letné besedy Jozef Banáš.

Krst Kódu 7 bude 27.septembra a potom zverejníme plán jeho besied na jeseň.
Takže ak ste knižnica, kultúrne zariadenie, organizujete nejakú super akciu...jednoducho, ak máte záujem, aby Jozef Banáš prišiel k vám na besedu a autogramiádu, už teraz môžete písať na jeho e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Jesenný plán besied sa pomaličky zapĺňa, bude toho veľa, tak neváhajte a píšte – besedovať sa začne po 27.septembri.

„Už sa na vás teším. Váš Jožo Banáš.“

Copyright © 2012 Jozef Banáš   |   Tvorba-webov.sk