Bude to pecka! Dokonca svetová premiéra!

on . Posted in Zaujímavosti

Už zajtra, v stredu 4.júna o 19:00 sa môžete prísť pozrieť na talk show Jozefa Banáša Na kus reči. A verte, že sa oplatí, pretože vás čaká večer plný zábavy a dokonca megaprekvapenie, ktoré dostalo aj samotného Jožka. Už viete, že po prvý raz sa v celovečernom programe stretnú Adela s otcom v úlohe moderátora.

O lístky je obrovský záujem, preto museli organizátori presunúť šou do veľkej sály – ak teda máte chuť na super večer, choďte si už teraz kúpiť lístky do Strediska kultúry na Vajnorskej ulici č.21.
A teraz si prečítajte, čo dostalo Jožka Banáša – povie vám to sám:

Deti dokážu rodičov niekedy véééééééľmi prekvapiť. 
Adelka vzala pozvanie do mojej talk show „Na kus reči“ veľmi zodpovedne – akože inak, keď ide k otcovi, a pripravuje si aj spevácke vystúpenia. Tí, ktorí sme počuli piesne Beatles, Petra Hapku či Uda Jürgensa v jej prevedení, ostali sme paf! 
V skvelom sprievode multiinštrumentalistu – maliara Laca Pavlovského vznikol hudobný produkt, ktorý nás všetkých prekvapil. Odskúšali sme si to v pondelok večer a znelo to neuveriteľne.
Takže v stredu bude na javisku nielen Adela, Laco, ja a fenka Mini, ale aj klavír, gitary a najmä vaše hlasy, s ktorými pri spoločnom speve známych hitov Adela i my ostatní počítame. Bude toľko spevu, že pani riaditeľka musela presunúť show do veľkej sály, keďže do malej by sa toľko skvelých piesní nevošlo. 
Ak sa nám to celkom nepodarí, myslite na to, že tam bude aj lahodné víno. Nielen Adela, i ja rád spievam a navyše rád pijem víno. Keď sa nebude dať počúvať môj spev, aspoň si vypočujete ako pijem víno. 
Bude to pecka! 
V stredu o 19:00 hod. sa na vás teším v Stredisku kultúry na Vajnorskej.
Váš Jožo Banáš  

Copyright © 2012 Jozef Banáš   |   Tvorba-webov.sk