MEGAsúťaž o 3 balíčky „banášovky“

on . Posted in Zaujímavosti

Jozef Banáš dosahuje jeden úspech za druhým.
Má dôvod na oslavy...ale my sme sa spolu s ním rozhodli, že darčeky by ste mali dostať aj vy. Za to, že ste jeho verní fanúšikovia, čitatelia, že mu tak fandíte a ste pre neho neustálou inšpiráciou.
Pripravili sme super súťaž o 3 parádne balíčky, v ktorých nájdete až štyri veci. Už na fotke môžete vidieť, že stoja za to:-)

Kód 1 je najčerstvejšie Knihou roka 2013 na Slovensku! Oslavujeme...a darčeky dostanete vy.

Tak poďte si prečítať, že treba k tomu naozaj málo.

Zdá sa, že román Kód 1 sa stáva hitom čitateľského trhu. Ocenenia za túto knihu sa Jožkovi Banášovi len tak hrnú. Po získaní Zlatej knihy vydavateľstva Ikar vo februári, po Literárnom Oscarovi – Top ocenenie roka 2013 knižnej siete Panta Rhei v marci, dostane Jozef Banáš za Kód 1 aj titul Kniha roka 2013.

V hlasovaní čitateľov odborného časopisu Knižná revue sa umiestnil na prvom mieste so 654 hlasmi, čo je najvyšší počet hlasov odovzdaný v dvadsaťročnej histórii ankety. Slávnostné vyhlásenie sa uskutoční 23.apríla v bratislavskom divadle Malá scéna.
Budeme tam, samozrejme, takže všetko podstatné sa dozviete. 
Už teraz však srdečne blahoželáme.


SÚŤAŽ

A radi by sme zablahoželali aj trom z vás, ktorí môžu získať super banášovské balíčky. Nájdete v nich knihu Kód 1 aj s podpisom Jozefa Banáša, k tomu tričko s obálkou knihy na prednej strane, ďalej vínko Rizling vlašský s vinetou Kódu 1 (ročník 2009) a pre milovníkov čaju skutočnú lahôdku z čajovne Kelion jedinečný sypaný zelený čaj, skorý jarný zber 2014 Darjeeling Balasun, ktorý vás prečistí, povzbudí a dodá energiu.

Skvelé darčeky, tak poďme si povedať, čo pre ne musíte urobiť.
A verte, že je to úplne jednoduché.
1)      Stačí byť fanúšikom FB profilu J.Banáša  – keďže táto súťaž je najmä pre vás, verných čitateľov.
2)      Pozrite si prehľad kníh Jozefa Banáša a napíšte pod súťažný status na Facebooku, ktorú knihu ste čítali, alebo ktorá sa vám páčila najviac, prípadne ktorá vám ešte chýba do zbierky.

V pondelok vyberieme troch z vás, ktorým pošleme tieto super balíčky.
Tešíme sa na vaše odpovede, odkazy a blahoželania pre Joža Banáša:-)

Copyright © 2012 Jozef Banáš   |   Tvorba-webov.sk