Čo odkazujú Paľo Hammel, Ady Hajdu, Lukáš Latinák, Jožo Banáš a ďalší umelci ženám? (VIDEO)

on . Posted in Zaujímavosti

Skoro desiatka slovenských známych mužov prehovorila o svojom vzťahu k ženám. Lukáš Latinák, Robo Opatovský, Laci Strike, Roman Juraško, Matej Chren, Marek Majeský, Jozef Banáš, Ady Hajdu a Paľo Hamel povedali na kameru pre organizáciu RealWoman, ktorá organizovala prvý aprílový víkend RealWoman Fórum 2014.

Všetci sa zhodli, Slovenky sú najkrajšie ženy na svete a odkazujú im: Cíťte sa slobodné, sebavedomé a samy sebou.

Žiadne diéty, drastické kúry, či prehnaná starostlivosť o svoj zovňajšok. Toto nie je cesta, ako sa mužom zapáčiť. Dobre sa počúva fakt, že nás ženy vnímajú v samých superlatívoch - príťažlivé, krásne, šarmantné, vzdelané, trpezlivé, chápavé, inteligentné a oveľa viac.
Podľa spisovateľa Jozefa Banáša ukrýva žena svoju najväčšiu silu vo svojom vnútri a srdci. “Ste dobrými vílami v našich mužských životoch”, dodáva Banáš.
Pre speváka Roba Opatovského sú ženy veľkou inšpiráciou a pre tanečníka Laciho Strika sme super hrdinkami, lebo dokážeme robiť veľa vecí naraz.

Načo sa štylizovať a robiť to, v čom sa necítime dobre? “Žena môže byť sama sebou, ak sa tak naozaj cíti“, hovorí herec Marek Majeský. “Keď chcete štrikovať, tak štrikujte a možno v tom budete najlepšia!” vyhlasuje Roman Juraško a dodáva, aby sa ženy viac usmievali. Podľa neho dokáže pozitívny prístup k životu robiť zázraky. O tom, že ženy to majú s mužmi niekedy ťažké sa vyznal herec Lukáš Latinák. Zároveň dodal, že nás ženy vždy podporujú a držia nám palce.

Pozrite si neočakávaný odkaz od slovenských mužov šoubiznisu pre všetky ženy:

Ako žiť skutočný život naplnený našimi predstavami a snami? Ako ukázať, čo v nás skutočne je a objaviť svoju krásu?
Muži to vedia a také nás majú rady - krásne, príťažlivé, múdre, veselé, keď tancujeme, usmievame sa, cítime sa slobodné a sme samy sebou.
Neskrývajte sa viac za maskou, toho aká by ste mali byť!
Buďte sama sebou a objavte svoju krásu.

Copyright © 2012 Jozef Banáš   |   Tvorba-webov.sk