Na kus reči pozval Banáš Bezdedu

on . Posted in Zaujímavosti

Vráťme sa ešte o pár týždňov späť, keď si do svojej talkshow pozval Jozef Banáš Tomáša Bezdedu – Hlas Nového mesta zverejnil o tom informáciu, ktorú vám ponúkame v prepise, aj v obraze:-)
Keď Jozef Banáš pozval do talk show bývalého partnera svojej dcéry, s humorom skonštatoval, že odkedy sa rozišli, zmizlo Adelino meno z éteru. „Bohužiaľ aj moje,“ zasmial sa Tomáš a bolo jasné, že si obaja zachovali dobrý vzťah a rozhovor sa mohol stočiť iným smerom.

Od castingu na SuperStar, ktorého sa Tomáš Bezdeda zúčastnil, uplynulo neuveriteľných desať rokov. Príjemné chvíle najväčšej popularity sa skončili, nezdá sa však, že by mu sláva stúpla do hlavy. „Aj keď som skončil štúdium ekonómie, živím sa hudbou. Dnes som už pravý rocker, dokonca zarastám!“ ukáže s úsmevom strnisko na brade a pripomenie, ako mu porotcovia v speváckej súťaži vyčítali prílišnú „sladkosť“. Nedávno vydal tretí album, dal mu názov „Bronzový“. Vraj preto, že v zápoleniach obvykle končí ako tretí – v SuperStar, v tanečnej súťaži Let ́s Dance, aj v Eurovízii. No keď spolu so žilinskými priateľmi Borisom Lettrichom a Peťom Mihalom zahrali zopár skladieb, publikum ich prijalo ako „jedničky“.

Spoločných tém mali protagonisti večera veľa. Tomáš Bezdeda hráva futbal s družstvom MUFUZA, zloženým z hercov, spevákov a moderátorov, Jozef Banáš zaspomínal na futbalové stretnutia politikov s diplomatmi. Od zážitku, pri ktorom hosť zachraňoval hostiteľa priotráveného plynom z prietokového ohrievača, obaja vymenili domáce ohrievače za nové. Tomáš zrejme nesmeroval k muzike najkratšou cestou, najprv vyštudoval strednú poľnohospodársku školu. Zážitky so zabíjaním sliepky (vraj ju nakoniec musel utopiť v hnoji), s dojením kráv, ktorého sa bál, s meraním teploty býčkom, či napokon s vozením hliny do banášovskej záhrady naplnili sálu salvami smiechu.

Banášove večery Na kus reči bývajú originálne, hostiteľ moderuje s nadhľadom aj citom pre mieru.

Text a snímka Jana Škutková


Copyright © 2012 Jozef Banáš   |   Tvorba-webov.sk