Dajte hlas Kódu 1 v ankete KNIHA ROKA 2013

on . Posted in Zaujímavosti

Pozor! Anketa Knižnej revue o titul KNIHA ROKA 2013 vrcholí.
Anketové lístky môžete posielať už len do tejto soboty 15.marca - potom už v Knižnej revue začnú spočítavať finálne hlasy a určia poradie. Kód 1 sa na prvej priečke strieda s inou knihou, za nimi ďaleko nič, hlboká priepasť. Prvá dvojka je teda veľmi tesná a ak sa vám páčil kód 1 od Jozefa Banáša, skúste ešte zahlasovať a pasovať ho za Knihu roka 2013.

Milé priateľky, priatelia, Kód 1 je naozaj vážnym kandidátom na titul Kniha roka, no aby to bolo isté, potrebuje ešte pár hlasov. Dajte mu ich, ak ste knihu čítali a myslíte si, že si tento titul zaslúži. V odbornom dvojtýždenníku Knižná revue sa pomaličky končí  anketa o titul Kniha roka 2013, ktorá má uzávierku dňa 15.3.2014, čiže túto sobotu. Knižnú revue dostanete v predajniach Martinus, Panta Rhei, ako aj v novinových stánkoch väčších nákupných centier.

"Som veľmi potešený, že jedným z horúcich kandidátov na získanie tohto titulu je aj román Kód 1, ktorý je striedavo prvý a druhý," odkazuje Jozef Banáš. "Podobne ako v ankete Panta Rhei si všetkých priaznivcov Kódu 1 dovoľujem poprosiť o vašu podporu. Veľká vďaka. Jozef Banáš."

Ak teda máte staršie vydania Knižnej revue, alebo si kúpite najnovšie číslo 5 (za 45 centov), vyplňte anketový lístok a pošlite ho na adresu redakcie Nám. SNP 12, 812 24 Bratislava.
Určite aj takýmto spôsobom urobíte radosť Jožkovi Banášovi, pretože každý zaslaný hlas dokazuje, že kniha Kód 1 sa vám páčila.
Copyright © 2012 Jozef Banáš   |   Tvorba-webov.sk