Hlasujte za Kód 1 a vyhrajte zájazd do Indie s J.Banášom!

on . Posted in Zaujímavosti

Exotický poznávací zájazd od BUBO Travel Agency do Indie s Jozefom Banášom. A navyše po stopách megaúspešného hitu Kód 1.

Toto je hlavná cena v hlasovaní o NAJ knihu roka 2013, ktoré pripravila sieť kníhkupectiev Panta Rhei. Lákavé sú aj ďalšie ceny ako všetkých 50 naj kníh za rok 2013, či každý deň výherca poukážky v hodnote 23 EUR na nákup kníh. Všetko super, ale ten exotický zájazd...no nebrali by ste to?:-) 

Tak poďte zahlasovať, možno sa šťastie usmeje práve na vás. 

Najväčšia kníhkupecká sieť Panta Rhei vyhlásila súťaž o TOP KNIHU 2013, o ktorej rozhodujete v hlasovaní vy, čitatelia. Žiadna porota, predajné čísla, či lobing. Obetujte minútku na online hlasovanie a získate šancu vyhrať jednu zo super cien.

Ak ste čítali Kód 1 – Tajomstvo zázraku od Jozefa Banáša a páčila sa vám táto kniha, dajte jej hlas. Možno práve vy vyhráte cestu do Indie a vyberiete sa po stopách tejto knihy. Voľné pokračovanie Kódu 9 opäť rozvírilo veľké diskusie. Nachádza sa hrob Ježiša Krista skutočne v Izraeli? Čo ak pôsobil v Kašmíre a tam je aj pochovaný?! Vyše 40.000 ľudí si prečítalo Kód 9 a už viac ako 25.000 sa napätím siahlo po Kóde 1. 

DAJTE HLAS Kódu 1

Čo môžete vyhrať?
1.CENA
je naozaj lákavá – exotický zájazd s Jozefom Banášom po stopách slovenského bestselleru Kód 1. Cesta povedie do Indie, Himalájí a Ladakhu. Zájazd organizujú skutoční profíci z BUBO Travel Agency a spoločnosť vám na ceste bude robiť aj sám autor, spisovateľ Jozef Banáš. Exotický zájazd sa uskutoční v termíne 5.7. až 22.7.2014, čiže 18 dní a má hodnotu 2250 €!

2.CENA je tiež zaujímavá - výherca dostane všetkých 50 najlepších kníh roku 2013 a medzi nimi Jo Nesbo, L.Byrneová, P.Coelho, Táňa Keleová-Vasilková, D.Dán, M.E.Matkin, B.Filan, I.Bukovský, A.Coddington, či trilógia Fifty Shades.

3.CENA – počas celej súťaže sa žrebuje každý deň výherca poukážky v hodnote 23 EUR na nákup v sieti Panta Rhei.

 

Najskôr teda HLASUJTE
Je to úplne jednoduché. Stačí kliknúť sem:

DAJTE HLAS Kódu 1

...vyplniť do políčka svoje meno a e-mailovú adresu, odoslať a v odpovednom e-maile tento hlas potvrdiť kliknutím na zaslaný link. Celé vám to zaberie možno minútu. A potom už len čakať, kedy sa na vás usmeje šťastie.
Hlasovať môžete okrem online na webe Panta Rhei aj písomne prostredníctvom hlasovacích lístkov, ktoré nájdete v kníhkupectvách Panta Rhei, alebo ich dostanete pri nákupe.

Zatiaľ si môžete pozrieť Priebežné výsledky ako sa darí Kódu 1 od Jozefa Banáša.

Copyright © 2012 Jozef Banáš   |   Tvorba-webov.sk