KÓD 1 na BUBO bále 2014

on . Posted in Zaujímavosti

Profesionáli, ktorí cestovaním žijú Vám každoročne na BUBO bále priblížia všetky zaujímavé kúty našej planéty. V dvoch kinosálach prebiehajú počas celého festivalu premietania o cestách po všetkých kontinentoch. Cestovateľská klasika, ale i prvocesty a jedinečné expedície. A vyberiete sa aj do Indie po stopách bestselleru Kód 1

Naozaj si máte z čoho vyberať. Odporúčame prísť čím skôr, nakoľko miesta v sálach sa nedajú rezervovať!
Najväčší cestovateľský festival Slovenska. Nádherné výstavy fotografií, premietania, filmy o najnovších exotických cestách plných zážitkov.

Výstavisko Incheba Bratislava

Aj keď je BUBO Bál na veľkej ploche, ťažko miesto konania nájsť hlavne pre tých, ktorí v Inchebe neboli. Keď si zapamätáte že BUBO Bál a Camera Slovakia sa konajú v EXPO aréne, nájdete nás.

VEĽKÁ KINOSÁLA (SOBOTA) 1. 2. 2014

17:00 – 18:00 (veľká sála, sobota)

Do Indie po stopách bestselleru Kód 1

Jozef Banáš, Juraj Ondrejčík

 Vo svojej úspešnej knihe Kód 1 sa Jozef Banáš pokúsil zrekonštruovať život Ježiša Krista, ktorý podľa neho nezomrel na kríži, ale v Indii.
Aké cesty predchádzali vydaniu knihy, kde Banáš zbieral materiál a inšpiráciu? Ktorými časťami Indie spoločne so sprievodcom Jurajom Ondrejčíkom prešli, aby sa presvedčili na vlastné oči? Putovanie do Kašmíru, cez indické Himaláje k údajnému hrobu samotného Krista, ale i hľadanie izraelských kmeňov na malabarskom pobreží. Zaujíma Vás ako sa dostal originál meditujúceho Ježiša z obálky knihy na Slovensko?
Povieme Vám na premietaní. Chceli by ste takúto cestu s Jozefom Banášom absolvovať aj Vy? Prihláste sa!

Po prezentácii bude predaj románov Kód 9 a Kód 1 spojený s autogramiádou Jozefa Banáša.

Pozrite si celý program BUBO bálu.

Copyright © 2012 Jozef Banáš   |   Tvorba-webov.sk