Rodičia Adely Banášovej (31) spolu nespávajú. Pozrite sa, prečo

on . Posted in Zaujímavosti

U Jozefa BanášaChcete vedieť ako to vyzerá u nás a v našej čajovni Kelion? Kde píšem? Ako žijem a pracujem? Prečo manželka varí na starej peci? Vitajte na návšteve u nás.

Už dlhé roky spolu nespávajú! Reč je o rodičoch supermoderátorky Adely Banášovej! A toto nie je iba taká „šuškanda“, ale informácia potvrdená priamo od tých, ktorých sa týka!

Spisovateľ Jozef  Banáš a sochárka Mária Banášová žijú tak, ako žili ľudia v minulom storočí! Akurát, že oni si takýto životný štýl vybrali cielene! U Banášovcov sa varí na starodávnej peci. "Tak mávame tam vždy hrniec s vodou , ktorá sa ohrieva, ak by bola potrebná a normálne tu manželka občas aj varí... väčšinou polievky," tvrdí spisovateľ.

"Parkety majú napríklad 100 rokov, ony sú úplne prehoblované – sú to staré parkety. Stoličky sú také, že – sused ich išiel vyhodiť, tak nám ich dal a naši kamaráti stolári ich prečistili – šetríme, kde sa dá," dodáva Banáš. Pracovňa, knižnica, obývačka a spálňa zároveň – oficiálne ju však zdieľa iba sympatický spisovateľ. Je to v podstate len jeho izba."Manželka zistila, že pre kvalitu nášho vzťahu bude lepšie, keď bude mať každý svoju posteľ. Odporúčam to vrelo! Je to dobré," tvrdí spisovateľ.

Ale aj tak v domácnosti manželov Banášových ide najviac na odbyt čaj! Hlavne v dolnej časti domu, kde majú príjemnú, relaxačnú čajovňu. A práve tam trávi väčšinu času Adelina mama, ktorá v nej nielen varí čaj, ale aj vystavuje maľby na plátne a svoje sochy. "Aj Adela občas príde – a aj pracuje občas," hovorí Jozef.

Pozrite si aj video z návštevy u Banášovcov na TopStar.noviny.sk

U Jozefa Banáša

Copyright © 2012 Jozef Banáš   |   Tvorba-webov.sk